Zpět na články

Zákazníci se těší do obchodů

Zdá se, že korona situaci jsme v Čechách dostali pod kontrolu a opět se život dostává do normálu. Otevírají se obchody i pobočky. Ale zvyk je železná košile, tak musíme vytáhnout lidi z pohodlí domova opět do svých poboček. Oslovme je SMSkou přímo v jejich mobilech.

Čechy se dostávají do pohybu, nyní je ten ideální čas dohnat zmeškané příjmy a přilákat zákazníky i do své prodejny. Market Locator vám pomůže zacílit reálné lidí na základě pohybu SIM karty. Tak jako je mobil možné využít k cílení, je ideálním nástrojem i na oslovení. Telefon má dnes každý a není nic jednoduššího než doručit vaši nabídku přímo přes SMSku.

Pozvěte lidi do prodejen nebo soukromých ambulancí.

Ať už jsou to potraviny, drogerie, květinářství, lékárny, nebo i ambulance a kliniky estetické medicíny … opět jsou otevřené a čekají na své zákazníky. Pozvěte lidi z okolí a sdělte jim opět informaci o otevřené pobočce. Na základě reálného pohybu SIM karet oslovíte lidi, kteří skutečně bydlí v okolí vašeho provozu.

Dnes opet otevira prodejnu BILLA na Hlavni ul. Prijdte si pro vyhodny nakup a vytocte vyhru s Kolem stesti. Ceka vas zabavny program a skvele ceny. www.billa.cz

Cesty se opět zaplňují řidiči

Časy, kdy jsme tankovali jednou za měsíc jsou už pryč a cesty jsou zase zaplněné auty, které potřebují tankovat paliva. S Market Locator můžeme zacílit na lidi, kteří se pravidelně přesouvají do práce, např. mají spací lokalitu v satelitních vesničkách krajského města a pracovní lokalitu v krajském městě.

„Tankuj benzin i naftu pod 30 Kc na CS na Hlavni ul. v Brne. Pri natankovani vice jak 30L dostanes zadarmo i poukazku do mycky. www.cerpacka.cz“

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.