Otázky? Začněte zde.

Nejčastější otázky jsou zodpovězeny na této stránce, ale pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, podívejte se na naši wiki nebo nás kontaktujte přes chat a rádi vám pomůžeme.

Market Locator Wiki Kontaktujte nás přes chat

Ceny Market Locator

Cena zpráv se odvíjí od typu kampaně a následně přichází do hry dražba.

  • Cílená SMS zpráva stojí od 3 Kč za 160 znaků.
  • Každých dalších 160 znaků stojí 1 Kč u všech typů kampaní.

Tuto minimální cenu si může zákazník zvýšit, pokud chce mít jistotu oslovení co nejširšího spektra své cílové skupiny.
Při dobití kreditu nad 100.000 Kč si vyžádejte speciální nabídku od našeho obchodního oddělení
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Základní cílení je k dispozici již v základním přístupu, který vám umožní cílit podle oficiální adresy, věku a pohlaví.

  • Základní socio-demo cílení: Věk, Pohlaví, Lokalita (oficiální adresa, aktuální výskyt LBS) = 0 Kč
  • Další datové vrstvy, které poznají kromě jiného i typickou spací, pracovní, nebo víkendovou lokalitu (rozšířená socio-demo),  jsou vám k dispozici od 600 Kč/měsíc.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Při úvodní registraci ve službě Market Locator si zákazník zvolí způsob fakturace s DPH nebo bez DPH za zrealizované kampaně Market Locatoru. Při registraci bez vložení IČ DPH budou služby Market Locatoru fakturované s DPH. V případě, že si zákazník vloží při své registraci i své IČ DPH, budou služby Market Locatoru fakturované bez DPH, protože dodavatelem služby je firma registrovaná na Slovensku Slovak Telekom, a.s..

Cílení kampaní

Dostupné jsou filtry z více datových vrstev. Cílit / filtrovat můžete lokality na základě: oficiální adresy, typické pracovní lokality, typické spací lokality, typické víkendové lokality.

Cílová skupina může být zacílena na základě: věk, pohlaví, využívané služby.

Market Locator umožňuje oslovit půl milionů osob v Česku, které udělily souhlas s přijímáním cílených SMS kampaní u operátora T-Mobile. Kontaktní politika je oslovení jednoho čísla SMS zprávou pouze jeden krát během 14 dní.

Údaje o poloze

Naše data jsou založena na anonymních a souhrnných datech z milionů SIM karet a jejich pohybu. Vzhledem k technickému řešení poskytování mobilních služeb je přesnost ve městech vyšší (až do přibližně 150 metrů), mimo města je přesnost nižší (často> 1 km).