Zpět na články

Vyklikejte si budoucí zaměstnance

Personalisté, personální agentury, hledáte nové zaměstnance z vašeho okolí? Nebo potřebujete oslovit ty, kteří dnes cestují na týdnovky do Prahy? Pořádáte firemní event, konferenci, nebo koncert a chcete účastníkům odkomunikovat do mobilu Vaše sdělení?

Inspirujte se příkladem personální agentury, která využila Market Locator na oslovení pracovníků do montážního závodu v oblasti leteckého průmyslu. Klient zadal personální agentuře doplnit 30 pracovníků k montážní lince. Jelikož už personální agentura začala pociťovat nezájem lidí v okolí a neefektivitu tradičních náborových forem, začala hledat pracovníky prostřednictvím mobilních telefonů.

Market Locator je samoobslužnou mediální agenturou, která prostřednictvím běžného web rozhraní umožňuje online analyzovat populaci, zacílit a vytvořit vlastní kampaň na pár kliků a rychle získat pozornost potencionálních pracovníků.

Market Locator má pro Vás 2 miliony Čechů, které si můžete vyklikat na mapě ve svém okolí v samoobslužném nástroji Market Locator s využitím databází mobilních operátorů.

Podle specifikace požadavků na nové zaměstnance jsme s klientem vytipovali oblasti vysokého výskytu lidí alespoň s nějakou praxí v oblasti strojírenství, automobilismu, případně stavebnictví. Vybrali jsme průmyslové parky a během pracovních dní jsme rozeslali SMSku na lidi, kteří mají pracovní lokalitu v těchto průmyslových parcích.

Znění SMS

Uz to v praci neni ono? Hlavu vzhuru, je cas na zmenu! Podilejte se s nami na vyrobe leteckych motoru! V OLOMOUCI hledame OPERATORY VYROBY! Nabizime BONUS za nastup a velmi zajimavou mzdu. Zjistete vice ZDE: www.xyz.cz nebo na telefonu:703 123 456

Vyzkoušet si to můžete už dnes na app.marketlocator.cz

Market Locator

Oslovte miliony uživatelů mobilních telefonů pomocí přímých kampaní přes SMS, MMS, email a billboardy.

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.