Zpět na články

Unikátní kampaňové kódy (slevové kódy)

Unikátní kampaňové kódy (slevové kódy)

Kdy se vyplatí použít unikátní kampaňové kódy?

Máte pro zákazníky připravenou opravdu speciální nabídku? Chcete přesně změřit efektivitu kampaně? Chcete mít jistotu, že kampaň nezpůsobí příliš vysoký prodej zlevněných produktů přes virální šíření?

Mobilní kampaně v Market Locator umožňují vkládat do těla zprávy unikátní kódy (unique campaign codes), které jsou unikátní pro každého uživatele. Po zadání kampaně si je můžete stáhnout a následně vložit do svých systémů ke konzumaci.

Jak vložit unikátní kód?

Při vytváření šablony si v nabídce možností pod zadáváním textu vyberte “unikátní kód”. Do zprávy se vám dočasně vloží příznak [code], který bude při odesílání nahrazen unikátním kódem délky 6 znaků.

Jaké vlastnosti má unikátní kód?

  • Je unikátní pro každého příjemce
  • Je unikátní napříč všemi Vašimi kampaněmi
  • Má délku 6 znaků
  • Není “case sensitive”, tj. xUh67g je totéž jako XuH67G

Jak použít unikátní kódy?

Máte několik možností, jak použít unikátní kód. V nástroji, v kampaňovém report si můžete stáhnout seznam kódů okamžitě po zadání kampaně (tedy před reálným odesláním). Tyto kupóny buď použijete na pobočkách, nebo si je můžete nahrát do systémů, aby se daly konzumovat například i ve Vašem e-shopu. Nově si můžete ověřit platnost kódu na této webové stránce.

Jak použít verify.marketlocator.sk

Na stránce verify.marketlocator.sk můžete konzumovat unikátní kódy odeslané v SMS přes Market Locator, když se jimi zákazníci prokážou například u Vás na pobočce. Potřebujete k tomu váš unikátní identifikátor společnosti, který najdete v Nastavení v aplikací Market Locator. Když přijdete na stránku poprvé, musíte zadat tento Váš identifikátor a potvrdit ho. Následně můžete zadávat (konzumovat) kódy z SMS zpráv.

Navíc, když se kód ověří, stává se již neaktivním. O počtu využitých kódů Vás informujeme v kampaňovém reportu.

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.