Zpět na články

S lehkostí přes Market Locator nezapomenete na Valentýna

Jelikož dnes žijeme v rychlé době, nestíháme myslet úplně na všechno. Není nic horšího než zapomenout na ty, které máme rádi právě v den, kdy se to nejvíce očekává.

Valentýn se blíží. Dejte vědět všem Vašim potencionálním zákazníkům jednoduše přes Market Locator, že se mohou na Vás spolehnout. Připomeňte se jim s Vašimi skvělými novinkami, kterými mohou potěšit své blízké. Prostřednictvím Market Locatoru můžete takto Valentýna připomenout (můžete se odpromovat) více než 1,7 miliónům potencionálních zákazníků prostřednictvím dvou operátorů. Můžete okamžitě adresně oslovit Vaší reklamní zprávou ve formě SMS Vámi vybranou cílovou skupinu. Výhoda je, že si ji můžete vyskládat zcela podle Vašich představ.

Například:

  • Lidí v produktivním věku 18 – 60 let,
  • Pohlaví (muži / ženy, nebo obojí)

Jednou z dalších výhod je, že kampaň můžete posílat ve Vámi zvoleném čase, opakovaně ve vlnách nebo když se zákazník nachází přímo v blízkosti Vaší prodejny.

Zvolte jeden z efektních způsobů odpromování se. Zaregistrujte se zde a jednoduše si připravte Valentýnskou kampaň podle vlastních představ.

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.