Zpět na články

Zimní výprodeje lákají do obchodů

Přitáhněte si zákazníky k sobě

Ještě jsme se nestihli vzpamatovat z předvánoční nákupní horečky a už mnohé nákupní centra opět zvou zákazníky na novoroční výprodeje. Mnoha lidem už je dlouho doma a chvíle vánoční pohody a klidu ochotně vymění za vyběhnutí za dalšími nákupy. A to je právě šance i pro vás, přilákat do svého provozu koupěchtivé zákazníky.

Jak najít zimní zákazníky?

V tom dokáže pomoci populační analytika platformy Market Locator, která na základě pohybu SIM karet umožní najít konkrétní cílovou skupinu. Najdeme například skupinu bonitních žen ve středním a vyšším věku, které za poslední 3 dny navštívily „shopping mall“. Nebo můžeme vyhledat lidi, kteří mezi svátky vycestovali na jeden den do Rakouska nebo Maďarska a tedy s vysokou pravděpodobností šlo o nákupní výlet. Příkladů jak využít inovativní nástroje pro identifikaci své zákazníky prostřednictvím Big Data je mnohem více, stačí popustit úzdu své podnikatelské fantazii. Tak jsme identifikovali naše zákazníky, ale co dál?

S Market Locator objevíte sílu cílené reklamy

Nemusíte utrácet svůj rozpočet na plošnou reklamu, kterou zasáhnete jen velmi malé procento koupěchtivých zákazníků. Navíc po Vánocích je každý už apatický vůči reklamním spotům, billboardům nebo internetovým bannerům. Oslovte pouze ty, kteří se rozhodli jít nakupovat a pošlete jim personalizovanou SMS nabídku. Pozvěte si je do svého provozu, ať už procházejí právě kolem vás nebo byli v nákupním centru. Připravili jsme pro vás několik inspirativních a originálních tipů na SMS kampaně.

Tipy na zimní kampaně

Fitness a posilovny

Pochutnali jste si na vánočních dobrotách a chcete být opět fit? Přineste k nám své kila a my je od vás koupíme. Roční permanentka nyní se zpětným bonusem za každé vypocené kilo 1% cashback.

Cestovní kanceláře

Dostali jste pod stromeček nové lyže / snowboard? Je čas je vyzkoušet, s tímto kupónem dostanete u nás dárek – Skipas ke každé objednané zimní dovolené, nabídka platí jen do 15. ledna.

Oblečení, obuv

Připravte se již nyní na plesovou sezónu, plesové róby (boty) do 15. ledna se slevou 25%.

Sportovní potřeby

Dostali jste pod stromeček nové lyže nebo snowboard? Přijďte si k nám vybrat lyžařské bundy a kalhoty. Po předložení této SMS získáte slevu 20% na nákup zimního oblečení.

Eshop s počítačovými hrami

Ježíšek vám přinesl nový notebook? Po práci se hodí odpočinek a zábava, zahrajte si s námi ty nejnovější hry nyní v lednové mega slevě 50%.

Nebo něco exkluzivnější ?

Potřebujete zlákat byznysmeny do vaší prodejny s košilemi, kravatami, značkovými doplňky? Využijte SMS kampaň na oslovení „gentlemanů“, kteří o víkendu obědvají v restauracích v centru Prahy, abyste je oslovili s vaší nabídkou. Je to přesně cílená a oslovitelná skupina 1309 potenciálních zákazníků.

Rádi vám s vašimi kampaněmi pomůžeme a poradíme:

  • jak začít s Market Locator najdete na help.marketlocator.cz
Market Locator

Oslovte miliony uživatelů mobilních telefonů pomocí přímých kampaní přes SMS, MMS, email a billboardy.

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.