Zpět na články

Nejlepší tahy na zaplnění podniků hosty

Prezentujte a propagujte své nabídky v okolí vašeho podniku, u specifické cílové skupiny lidí. Pozvěte zákazníky, kteří se právě pohybují v okolí, podpořte akciové produkty, nebo týdenní akce. S nástrojem Market Locator můžete zákazníkům okamžitě posílat vaše personalizované reklamní zprávy ve formě SMS.

Market Locator je samoobslužnou mediální agenturou, která prostřednictvím běžného web rozhraní umožňuje online analyzovat populaci, zacílit a vytvořit vlastní kampaň na pár kliků. Inovativní a přitom jednoduchý přístup k reklamě může nyní využít každý. I menší živnostníci, nebo středně velké firmy, si mohou rychle získat pozornost nových zákazníků.

Tuto možnost dosud využilo k přilákání zákazníků do podniku mnoho klientů od menších hospůdek až po celé sítě pubů, které aplikovaly tuto formu propagace na výhodné kombinace dobrého jídla s pivem zdarma.

Cílení bylo následující:

  • Pohlaví: Muži
  • Věk: 18-55 let
  • Lokalita: Cílení na základě oficiální adresy v okolí pubu
  • Čas odesílání: 16:00 – 16:59 hod. -> SMS zpráva se odeslala v době, kdy pravděpodobně již skončili v práci a mohli by mít zájem se po práci trochu odreagovat, odpočinout si.

Příklad textace pro takovou kampaň může být následující:

„Mate chut na dobre pivko ve spojeni s chutovkou? Nakladany hermelin nebo pecene zebirka a k tomu skvele PIVO zdarma pouze u nas. Cekame vas v pubu Na rohu.“

Druhou možností jak přilákat do vašeho podniku více lidí, je využít LBS SMS zprávy – geolokační zprávy, které jsou odesílány lidem podle vybraných kritérií, kteří se ve vybraném čase vyskytnou na vybraném místě, tedy v tomto případě v okolí vašeho podniku – pozvěte tyto lidi přímo k vám. Také můžete tento způsob využít ve dny a časy, kdy byste potřebovali podpořit návštěvnost podniku.

LBS cílení:

  • Pohlaví: Muži i ženy
  • Věk: 18-55 let
  • Lokalita: 500 m rádius okolí vašeho provozu
  • Čas odesílání: 18:00 – 19:59 hod.

Příklad textace pro LBS kampaň:

Jste uz jen kousek od pecenych zebirek, ke kterym pouze u nas dostanete skvele PIVO zdarma! Nevahejte a zastavte se na tuto skvelou kombinaci v pubu Na rohu, tesime se na vas.

Promítáte ve vašem pubu i sportovní přenosy? Pozvěte muže z okolí vychutnat si významné sportovní přenosy u točeného piva právě u vás. Market Locator vám umožní najít čechy a oslovit je před významnými akcemi. Například fotbalové zápasy jsou velká příležitost pro televizní hospody. Možností je opravdu hodně, neváhejte a oslovte jako první sportovní fanoušky.

Hodně štěstí u vašich nových kampaních s Market Locator. Svou kampaň si můžete připravit ještě dnes. Stačí se zaregistrovat.

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.