Zpět na články

Market Locator odměňuje marketéry

Naplánujte si Vánoce pro firmu i pro sebe!

Vánoce začínají už na podzim. Využijte tento čas na posílení svých kampaní přes Market Locator, podzim uteče jako voda a máme tu Vánoce. Šikovní zadavatelé budou odměněni krásnými dárky od Alzy, záleží na vás, co si vyberete a už vůbec nemusíte čekat na Vánoce.

Market Locator není jen „suchý“ nástroj na mechanické zadávání jednoduchých kampaní. Pokud i vy rádi vymýšlíte stále něco nové a kreativní, vězte, že Market Locator vás v tomto podporuje. Jeho kouzlo a síla spočívá v možnosti zkombinovat více než 10 kritérií zvyků a cílových skupin a objevování nových cest, jak najít a oslovit právě ty zákazníky, kteří jsou nejnáchylnější zaplatit za vaše produkty.

Podzimní vítr do vašich poboček teď i s dárkem pro vás

Nejen účinnými kampaněmi podporuje Market Locator váš business, ale nyní také přímo vás, kdo stojí u zrodu kampaní. Inspirujte se našimi příklady na kreativní kampaně a budete odměněni dvakrát. Novými zákazníky jakož i poukázkou na dárek dle vlastního výběru v Alza prodejnách.

Při zadání a objednání SMS kampaně přes Market Locator během října a listopadu 2018 získáváte dárkovou poukázku Alza. Hodnota dárkové poukázky závisí od výšky zrealizované kampaně:

  • Za SMS kampaň ve výšce 6 000 Kč – 15 999 Kč poukázku v hodnotě 500 Kč
  • Za SMS kampaň ve výšce 16 000 Kč – 49 999 Kč poukázku v hodnotě 1 500 Kč
  • Za SMS kampaň ve výšce 50 000 Kč a více poukázku v hodnotě 3 000 Kč

Podmínky akce

  1. Ve dnech od 9.10. do 30.11.2018 vytvořte kampaň v požadované hodnotě
  2. Po spuštění kampaně nám napište a požádejte o svůj poukaz, nejpozději do 12. prosince 2018. Napsat můžete emailem, přes náš chat, případně nám můžete zavolat. Kontakt.
  3. Za každý kalendářní měsíc trvání můžete získat Alza poukázky v maximální hodnotě 6 000 Kč.

 

Obdarujte se i vícekrát. Podzimních kampaní můžete zrealizovat i několik a za každou, která dosáhne uvedenou výšku, dostáváte dárkový poukaz. Můžete ho využít na nákup jakéhokoliv zboží v prodejní síti Alza.

Tak neváhejte a dopřejte si k pestrému podzimu i nové zákazníky a stylový dárek pouze pro vás.

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.