Zpět na články

Máme pro váš penzion nové hosty

Letní sezóna začíná být v plném proudu a kapacita vašeho hotelu ještě není naplněna? Češi i Slováci si rádi užijí prodloužený víkend nebo dovolenou, za kterou nemusí procestovat několik hodin a navíc se bez problémů domluví i bez znalosti cizí řeči. Tak proč nevyužít tuto pohodlnost a nepřilákat je i do vašeho hotelu a penzionu. Ale jak je najít rychle a levně? Za 999 Kč můžete přilákat až 1.333 nových hostů.

Léto na jižní Moravě plné slunce a relaxu, nenáročná turistika v Beskydech nebo krásné cyklostezky – to jsou benefity, které dokážou přesvědčit lidi. Ale jak je oslovit osobně a přímo doma nebo v práci? Už jste vyzkoušeli internetovou reklamu nebo slevové portály a jsou neefektivní? Ale jak oslovíte ty, kteří nejsou online?

Market Locator vám pomůže zastihnout reálné lidi ve městě nebo na vesnicích, na Slovensku i v Čechách. Telefon má dnes každý a není nic jednoduššího, než jim doručit vaši nabídku přímo přes SMSku. Moderní a přitom jednoduchý přístup k reklamě může nyní využít každý. I menší penziony nebo větší hotely mohou rychle získat pozornost nových zákazníků.

Možností je hodně

Už jste zkusili oslovit starší lidi z velkoměsta nebo mladších z menších měst a vesnic? Lidi pracující v business centrech nebo průmyslových zónách? Možná jste chtěli oslovit i lidi za blízkými hranicemi, ale nevěděli jste jak.

Člověk městský

Znalost cílové skupiny a její chování je velmi důležité pro úspěch v každém podnikání i v hotelnictví. Například lidem žijícím ve městech je pobyt v přírodě vzácnější a proto jsou otevřenější i pro nabídku vašeho hotelu nebo penzionu. Market Locator vám umožní najít právě takové lidi a oslovit je nabídkou relaxu a klidu v krásné přírodě. Horský hotel Slepička si nastavil v Market Locator cílenou SMS kampaň s následující cílovou skupinou: Věk: 35-55, žijící v Olomouci, s rozpočtem 999 Kč, oslovil 1.333 lidí.

Teď už stačilo jen zvolit vhodnou textaci do SMS zprávy (max 160 znaků bez diakritiky) a spustit kampaň:

Čerstvý vzduch, krásné procházky a nefalšované horské prostředí. Užijte si se svými blízkými relaxační pobyt v Horském hotelu Slepička. S touto SMS získáte k pobytu i let balónem. www.loc.sk/fd3v

Člověk pracující

Hotel Moravský pivovar je přímo spojen s pivovarem, kde mohou hosté po celou dobu neomezeně konzumovat tento lahodný mok a k tomu si dopřát chutné jídlo. SMS kampaní se rozhodl oslovit muže ve věku 26-45 let pracujících v průmyslových parcích a vnukl jim myšlenku na spojení příjemného s užitečným – aby překvapili svou manželku nebo přítelkyni.

Představte si ideální království plné piva, relaxu, jen vy a vaše milá. Překvapte ji pobytem v hotelu Moravský pivovar a zažijte romantiku v pivních lázních. S touto SMS získáte slevu 15% na pobyt. www.loc.sk/rt43

Člověk byznysmen

Luxusnější 4 * hotel „zaútočil na workoholiky“ a vybral si lidi pracující (pracovní lokalita) v business centrech Brna a Ostravy.

Máte pocit, že za chvíli vás únava a stres zcela dostanou? Je čas na odpočinek. Zaposlouchejte se do bublinek z vířivky a užijte si skvělý relax. www.loc.sk/43wf

Člověk zahraniční

Chtěli byste oslovit Slovenskou klientelu, která to má k vám na dosah? Zaregistrujte se na www.marketlocator.sk a vyberte si přesně ty, kteří bydlí k vám nejblíže nebo ty Slováky, kteří byli za posledních 12 měsíců v Čechách.

Takto rozšířil svou kampaň zmíněný luxusnější 4 * hotel i na Slovensku a vybral si lidi pracující v business centrech v Bratislavě, Trenčíně a Žilině, kde použil podobný text.

Tak neváhejte a oslovte nové hosty ještě dnes. Připraveným a kreativním štěstí přeje. Tak hodně štěstí s kampaní od Market Locator.

Market Locator

Oslovte miliony uživatelů mobilních telefonů pomocí přímých kampaní přes SMS, MMS, email a billboardy.

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.