Zpět na články

Jak se dá Market Locator využít na realitním trhu?

Vytvořte nabídku/poptávku u lidí, kteří chtějí nemovist koupit, nebo ji výhodně prodat.

Pošlete cílenou reklamu vaší společnosti lidem, kteří bydlí ve vašem obchodním teritoriu, nebo oslovte lidi, kteří se pohybují v  blízkosti prodávající se nemovitosti. S  nástrojem Market Locator můžete zákazníkům posílat vaše personalizované reklamní zprávy ve formě SMS.

Market Locator je samoobslužnou mediální agenturou, která prostřednictvím běžného web rozhraní umožňuje online analyzovat populaci, zacílit a  vytvořit kampaň na pár kliků, a  to zcela v  souladu s  GDPR. Inovativní a  přitom jednoduchý přístup k  reklamě může nyní využít každý. I  menší živnostníci, nebo středně velké firmy si mohou rychle získat pozornost nových zákazníků. U typu kampaně jako jsou realitní kanceláře je možné Market Locator využít více způsoby. Nabízíme vám tři příklady oslovení lidí realitkou:

Můžete oslovit lidi, kteří bydlí na konkrétním území, ale nemusí mít trvalé bydlište v  dané lokalitě. Informativní SMS o vaší společnosti proto pošlete těm, kteří reálně žijí v  okolí vaší pobočky s  nabídkou vašich služeb a nemovitostí k  prodeji v  jejich okolí.

Velmi důležité je mít představu, pro koho je kampaň určená. V  tomto případě můžeme cílit na muže i ženy ve věku 26-55 let se spací lokalitou na zvoleném území. Je zde předpoklad, že jsou finančně bonitnější k nákupu nemovitosti.

Text zprávy:

Ve Vaší blízkosti nabízí firma XY nemovitosti nyní se slevou XY %. Více informací najdete v  odkazu www.mar.lc/?A1B1

Zaměřit se můžeme i na lidi, kteří mají oficiální adresu na konkrétním území, ale mohou své byty pronajímat. Nabídku vašich služeb v tomhle případe pošlete lidem, kteří možná chtějí prodat nemovitost rychle a za dobrou cenu.

Naší cílovou skupinou budou muži i ženy ve věku 26-56+ let s  trvalým bydlištěm na zvoleném území. V úvahu můžeme vzít i starší lidí, kteří by taky mohli mít zájem prodat svou nemovitost.

Text zprávy:

Chcete prodat svou nemovitost rychle a ještě za dobrou cenu? Jsme jen kousek od Vás, obraťte se na XY, více na www.mar.lc/?A1B1

Je zde taky možnost poslat LBS geolokační zprávu lidem pohybujících se v  okolí nemovitosti, která je zrovna na prodej za dobrou cenu. SMS pošlete všem lidem, kteří se pohybují blízkosti, například do jednoho kilometru, od nabízené nemovitosti.

Text zprávy:

Ve vaší blízkosti nabízí firma XY nové krásné byty za uváděcí ceny. Na celou nabídku i přesnou lokalitu se můžete podívat na www.mar.lc/?A1B1

Potom už jen využít obchodní příležitost a vaši šikovnost při nabídce a prodeji nemovitosti.
Důležitá je i zpětná vazba, abychom poznali efektivnost kampaně na oslovenou skupinu lidí. Po skončení kampaně nabízí Market Locator zpětnou analýzu, která poskytuje přehled o přesném čase odeslaných SMS. Pokud zpráva obsahuje i náš Magic Link, dokážeme přesně definovat cílovou skupinu pro vaše další kampaně na základě parametrů zadaných v kampani. Příště budete lépe vědět, na koho kampaně cílit.

Tak neváhejte s  bezplatnou registrací, ať vám můžeme pomoci s  rozšířením vašeho portfolia spokojených klientů. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, náš support tým je tu pro vás například i na chatu.

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.