Zpět na články

Jak přímou esemeskou pozvat lidi přímo na svah

Market Locator dokáže z více než jednoho a půl milionu aktivních Čechů vybrat a pozvat do resortu ty, kteří například cestují velmi často. Oslovte lidi z okolí s vaší nabídkou, nebo přilákejte lidi z širšího okolí na plánovanou akci na svahu.

Nebo co tak vyhledat lidi, kteří bydlí nebo pracují ve spádové oblasti lyžařského střediska a tak si odskočí po práci na svah, nebo si zvolí jednodenní víkendovou lyžovačku. Další skupinou mohou být ti, kteří po silnici pouze minuli lyžařské středisko, a v okolí tráví služební cestu nebo dovolenou.

Market Locator filtruje za vás

Cílení klientů lze dodatečně upřesnit o filtrování podle věku, pohlaví a dalších parametrů tak, aby se co nejlépe trefil charakter střediska a profil zákazníka.

Geolokační cílení navíc umožňuje pozvat specificky například region Brno nebo Olomoucký kraj. Nestačí? Co tak filtrování a získávání zákazníků upřesnit?

  • při otevírání sezóny formou okamžité SMS. Je možné targetovat na oblast střediska, do které spadá – 10 km (pomocí předvíkendové zprávy při návratu z práce).
  • je možné vyhledat lidi, kteří se vyskytují v oblasti do 5 km a poskytnout jim speciální welcome nabídky pomocí tzv. LBS – Location Based Services

Buďte kreativní

Oslovit můžete i nelyžaře. Nabídněte jim slevový kód na jízdu lanovkou na vrcholovou stanici, kde si mohou užít zimní výhledy a dopřát občerstvení v restauraci nebo v kavárně.

Vyzkoušejte první kampaň

Zaregistrujte se bezplatně do aplikace Market Locator kde také najdete chat, na kterém vám náš tým s radostí poradí jak si vytvořit první chytrou kampaň.

Michal Haluza

Sales & Support @ Market Locator CZ

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.