Zpět na články

Pomoc pro česká města a obce v kontextu epidemie Covid-19

O2 Czech Republic ve spolupráci s Marketlocator.cz

Ve snaze lépe zvládnout probíhající epidemii koronaviru CoVid-19 se O2 Czech Republic ve spolupráci s technologickou platformou Market Locator rozhodli nabídnout možnost informovat obyvatele jednotlivých městských částí či obcí prostřednictvím tzv. „SMS rozhlasu“ bezplatně. Tuto formu komunikace nabízíme všem českým městům a obcím ve výši 10 000 SMS.

Vážená paní starostko, pane starosto,
Informovanost občanů je v tomto krizovém období jedna z nejdůležitějších povinností měst a obcí. Rádi bychom Vám proto nabídli pomoc s cílenou komunikací směrem k Vašim obyvatelům. Market Locator posyktuje řešení pro moderní městské úřady, takzvaný „SMS rozhlas“ a díky mobilnímu operátotorovi O2 Czech Republic jsme Vám schopni zpřístupnit tento nástroj v době nouzového stavu bezplatně. Chceme tak pomoci v boji proti šíření nového typu koronaviru tím, co umíme nejlépe – rychle a efektivně předávat důležitá sdělení prostřednictvím SMS zpráv přímo do mobilních telefonů občanů, které v této těžké době všichni využíváme snad ještě více než obvykle.

Pomožme seniorům, znevýhodněným skupinám a potlačme tak šíření paniky

Pomůžeme Vám oslovit lidi reálně žijící na území Vašeho města či obce, popřípadě obyvatelé, kteří zde dojíždějí za prací. Prostřednictvím „SMS rozhlasu“ jim můžete v reálném čase zprostředkovat životně důležité pokyny. Veškerá komunikace navíc probíhá v souladu s GDPR, budou tedy osloveni jen ti obyvatelé, kteří poskytli souhlas se zpracováním osobních údajů svému operátorovi. Díky tomu jsme schopni napříč celou zemí oslovit až 1,3 milionů lidí, přičemž počet oslovitelných občanů se může v jednotlivých městech lišit v závislosti na penetraci dané lokality konkrétním operátorem. Nabízíme Vám tak 10 000 SMS pro Vaši obec či město s možností zacílit na konkrétní skupinu občanů (například podle věku na seniory).

Můžeme tak pomoci lidem v regionech, společně zabránit šíření falešných zpráv a správnou krizovou komunikací i tlumit paniku obyvatel. Pro některé skupiny obyvatelstva, bez přístupu k internetu, se může jednat o stěžejní informační zdroj, který jim může poradit jak si zajistit nákup či donášku potravin nebo léků, kde je možné získat roušku či kde se nechat na dálku vyšetřit.

Pro lepší představu, jak SMS mohou fungovat:

Zprávy budou odesílány přes kanál mobilního operátora. Podmínkou je podpis starosty, primátora či místního krizového výboru a názvu obce, aby obyvatelé měli jistotu, že dostávají ověřené informace.

Neztrácejme čas

Jsme připraveni k okamžitému spuštění Vašich informačních kampaní. S naší pomocí nejsou spojeny žádné poplatky, ani smluvní závazky. V případě potřeby rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme plnou podporu.
Neztrácejme drahocený čas a pojďme společně pomoci našim spoluobčanům tím, co umíme nejlépe. V případě zájmu nás kontaktujete na adrese: marketlocator@o2.cz , případně volejte na telefonní číslo: 720 720 150.

Ukázka již probíhajícího SMS rozhlasu na Slovensku

Market Locator

Oslovte miliony uživatelů mobilních telefonů pomocí přímých kampaní přes SMS, MMS, email a billboardy.

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.