Zpět na články

Blíží se MS ve fotbale: máme pro vás sportovní fanoušky

Sportuchtiví zákazníci už mají za sebou první milník tohoto roku – MS v hokeji a další nás ještě čekají. Rok 2018 je ideální na oslovení i pasivních sportovců s nabídkou například nového 4K televizoru nebo poskytovatele televizních služeb. Market Locator má pro vás přesně tuto cílovou skupinu.

Market Locator je samoobslužnou mediální agenturou, která prostřednictvím běžného web rozhraní umožňuje online analyzovat populaci, zacílit a vytvořit vlastní kampaň na pár kliků. Inovativní a přitom jednoduchý přístup k reklamě může nyní využít každý. I menší živnostníci či středně velké firmy si mohou rychle získat pozornost nových zákazníků.

Cílová skupina: muži, kteří bydlí v okolí

Největší letošní fotbalový svátek začíná už za pár dní. Využijte toto šílenství a sportovní náladu a přilákejte nové lidi na sledování fotbalu i do vaší restaurace, pubu či kavárny. Jednoduše SMSkou do mobilu. Dejte vědět mužům, kteří bydlí v okolí vaší pobočky, nebo se momentálně pohybují v jejím okolí, že právě u vás je ta správná atmosféra a možnost sledování mistrovských zápasů při dobře vychlazeném pivu.

MS ve fotbale v Rusku už za pár dní

Market Locator vám umožní najít lidi a oslovit je před další významnou akcí – tentokrát fotbalem. Je to příležitost pro prodejce černé techniky, televizních služeb, televizních hospod ale i cestovního pojištění, sportovního oblečení a jiného.

Tak neváhejte a oslovte jako první sportovní fanoušky. Připraveným a kreativním štěstí přeje. Tak hodně štěstí přátelé ve vašich nových kampaních s Market Locator.

Market Locator

Oslovte miliony uživatelů mobilních telefonů pomocí přímých kampaní přes SMS, MMS, email a billboardy.

Sdílejte článek s přáteli
Nenechejte si ujít!

Zapojte se do našeho seznamu přátel a my Vám "kde tu" pošleme skvělé inspirace, případové studie a nové nápady, které vám pomohou zlepšit marketing a analytiku.